Co potřebuje předškolák

autor Ředitelka | cal 07.09.2020 | Aktuality |

Co pořídit


Milí rodiče předškoláčků.

Do konce příštího týdne, prosím, pořiďte dětem sešit A4 s tvrdými deskami (nelinkovaný) a pastelky -Progresa. Budeme pracovat s těmito sešity, kreslit, vkládat, lepit a na konci roku by mělo být z jejich sešitů takové malé portfolio toho, co je ve školce zaujalo, čím se zabývaly. V loňském roce nám vlezl do všeho Covid a tak doufám, že letos se nám podaří to, co zamýšlíme.
Objednala jsem také každému předškolákovi sadu sešitů Kuliferda, se kterým budeme také pracovat. Sada stojí 216,- Kč ( vyberu, až sešity dorazí).
Dále během doby, kdy děti nespí (odpoledne) s nimi budu procvičovat grafomotoriku, i nadále budeme pokračovat v Logohrátkách a dalších činnostech rozvíjejících jejich dovednosti a znalosti. Budeme využívat horní patro, které máme v letošním roce k dispozici .