Info z Policie ČR

autor Ředitelka | cal 06.05.2021 | Aktuality |

oznámení o útoku

Vážení rodiče.

Dnes v podvečerních hodinách jsem obdržela od Policie ČR oznámení o tom, že obdrželi oznámení, že na některou MŠ v republice bude zítra spáchán útok. Ani já a ani Policie ČR - oddělení Poděbrady  si nemyslí, že by se to týkalo zrovna přímo naší MŠ. Máme však být ostražití a nahlásit každý podezřelý pohyb v okolí mateřské školy. Vzhledem k tomu, že máme naši MŠ uzamčenu a děti si přebíráme přímo od Vás, nebudeme přistupovat k jiným opatřením (ani se to po nás nežádá). Možná, že pro tento den omezíme pohyb venku. Mějte oči otevřené. Není proč panikařit, ale ani to brát na lehkou váhu. Musím Vás na tuto skutečnost upozornit. Pokud by si někdo chtěl nechat děti raději doma, chápeme Vaše rozhodnutí plně. Odhlašovat můžete na telefonu 606156393.
Všem přeji hezký zbytek dne.
Eva Žilková