Mikulášská nadílka 2021

autor Ředitelka | cal 25.11.2020 | Aktuality |

Pekelné a andělské rejdění

Milí rodiče.

V letošním roce budeme mít nadílku od Mikuláše ve čtvrtek 3.12.2020 v dopoledních hodinách.
Vzhledem k situaci si nemůžeme dovolit pozvat čerta z pekla, anděla z nebe a Mikuláše od všech svatých, proto musíme z nouze sáhnou do vlastních řad ( doufám, že jen pro letošek). Prosím, neprozraďte to dětem, vím, že nás poznají, ale ať již dopředu nevědí, co se bude dít. :)
V tento den (čtvrtek 3. 12.) bych Vás také poprosila, abyste tak jako v předešlých letech, nevodili do školky děti, ale malé čertíky a andílky. Kostým mohou mít jakýkoliv, až půjdeme ven, vše ze sebe svlékneme.
Pro ty nové rodiče - děti v převlecích se stávají partou a nebojí se pak příchodu čerta s Mikulášem. My se tomuto tématu budeme celý týden věnovat, takže děti opravdu nemusí mít strach.
Moc se těšíme.