Mikulášská nadílka 3.12.2021

autor Ředitelka | cal 02.12.2021 | Aktuality |

veselé dopoledne

Milí rodiče

V pátek 3.12. k nám přijde svatý Mikuláš s andílkem, čertíkem a přinese dětem dárečky.
Jak je již u nás ve školce tradicí, v tento den dejte dětem na sebe oblek čertíka nebo andílka (děti se méně bojí, když jsou s čertem či andělem jedna parta).
Budeme si tančit, zpívat, hrát čertovské hry, užijeme si spousty legrace.
Balíček od Mikuláše budou mít v MŠ i všechny děti, které do školky nepřijdou, příští týden si ho, prosím, vyzvedněte.
Ještě bych Vás ráda pozvala na vánoční koledování (vánoční jarmark), jako kulturní akce se může za dodržení všech nařízení konat. Děti pilně vyrábějí věci, byly by zklamané, kdyby se jarmark nekonal, takže je o to neochudíme a Vás bychom rádi vánočně naladili.. Jen , prosím, pokud jste nachlazení či na sobě budete cítit nějaké příznaky, zůstaňte raději doma. Koledování se bude konat pod širým nebem 14.12. od 17.00hodin.