Omezení provozu školky

autor Ředitelka | cal 09.10.2021 | Aktuality |

Přecenily jsme své síly


Vážení a milí.

Byla jsem velmi optimistická, když jsem vám psala, že zvládneme otevřít již v úterý 12.10.
Bohužel musím napsat, že to nezvládneme. Bylo nás málo. Dnes jsme všichni makali o 106, ale stejně to nestačilo. Děkuji moc rodičům, kteří přišli a vážně se nezastavili, děkuji hasičům z Kanína, pracovníkům obce, svým kolegyním.
Nyní si doma všichni rovnáme záda, ošetřujeme zranění a jsme fyzicky absolutně vyčerpaní.
Nemohu dopustit, abych jen kvůli tomu, abychom stihli otevřít MŠ v úterý, odrovnala všechny své kolegyně. Proto Vás prosím, dejte nám ještě den (možná dva), v lepším případě otevřeme ve středu, v horším až ve čtvrtek 14.10. Vystěhování nám trvalo týden a jednu sobotu, nelze stihnout nastěhování za dva dny.
Nejsme schopny vše dotřídit, domontovat, složit, vyprat, umýt, vydesinfikovat a připravit třídu a hlavně i okolí (vstup do MŠ, zahrada)tak, abychom mohly s úsměvem na rtech přivítat děti s vědomím, že vše je bezpečně uložené, skříně i šatní skříňky, police sešroubované, přichycené ke zdi atd.
Pokud máte pocit, že to nechápete, že budete naštvaní, že nám to budete mít za zlé, zeptejte se těch rodičů, kteří dnes v sobotu přišli. Řeknou Vám, jak třída, školka, zahrada vypadala, když dnes domů odcházeli.
MŠ bude tedy ještě v úterý 12.10., po dohodě se zřizovatelem uzavřena ( pokud bude třeba, bude uzavřena i středa 13.10. ). Informaci, kdy otevřeme na 100% Vám poskytnu v pondělí odpoledne.
Děkuji za pochopení.
Eva Žilková