Platba za školné - prázdniny

autor Ředitelka | cal 16.08.2023 | Aktuality |

290,-


Vážení rodiče.

Připomínám znovu, že platba za prázdniny je pouze 290,- Kč dohromady za oba měsíce. Znovu a opět se mi stává, že nestopnete trvalý příkaz či zašlete 390,- po oba měsíce.
V letošním roce budu částku za školné vracet jen tomu, kdo o ni požádá (dohodneme se na úpravě plateb za školné v novém školním roce). V opačném případě budu brát vaši chybu při platbě za projevenou velkorysost vůči naší MŠ a přeplatky na školném převedu na sponzorský dar MŠ ve prospěch vašich dětí -  velmi vám za něj děkujeme. Potvrzení o sponzorském daru samozřejmě vystavím na požádání. 
Je zcela na Vás, jak se rozhodnete, platby za školné si stanovujete vy a také si je musíte sami hlídat.
děkuji za pochopení a přeji ještě krásný zbytek prázdnin.
Eva Ž.