Před posledním zaklapnutím dveří naší MŠ

autor Ředitelka | cal 08.07.2020 | Aktuality |


Vážení rodiče, milé děti.

Prázdniny i nám ve školce se již blíží a tak bych Vám chtěla popřát touto formou krásné prázdniny či dovolené. Užijte si je, odpočívejte, vnímejte krásy okolního světa ( možná jen Čech ), o to víc možná zjistíte, že i u nás je co objevovat.
Poprosila bych ještě ty, kteří zapomněli, či ještě neodevzdali dotazník, zašlete nám ho buď na mail či vhoďte do schránky u MŠ ( do pátku i do šatny MŠ). Čím více odevzdaných bude, tím pro nás bude objektivnější udělat si obrázek o Vaší spokojenosti či nespokojenosti s naší MŠ.
Dotazník je ještě vložen v elektr. podobě ke stažení v Dokumentech - ostatní, či si ho můžete do pátku vyzvednout ve školce.
Děkujeme moc.
Ještě bych Vás chtěla poprosit, pokud se Vám bude chtít, můžete nám ze svých cest poslat pohled, bude se nám hodit v září při společném seznamování na začátku roku a při vzpomínání na prázdniny.
Adresa je :
Mateřská škola  Opolany
Opolany 40, Libice nad Cidlinou, 28907
Děkujeme a těšíme se.