Provoz od pondělí.

autor Ředitelka | cal 10.03.2024 | Aktuality |

11.3. - 15.3.2024


Vážení rodiče.

Moc děkuji všem, kteří si mohou nechat děti doma a ulehčit tak spojení obou tříd do  jedné. Od pondělí budeme ve třídě Sluníček a bude to tak po celý týden.
Dětem z Hvězdiček se všechny věci přenesly nahoru - dolů k Hvězdičkám tedy nikdo chodit nebude.
Vše máte nahoře. Během týdne upravíme ukládání věcí v šatně tak, abychom se tam vešli. Bude nás asi 27. Budeme se muset nastalým podmínkám přizpůsobit. Prosím Vás tedy o trpělivost a pochopení se zmatky, které mohou přijít. Situace je to mimořádná. Nikdo ji nečekal a nikdo za ni nemůže. Dole ve třídě je vše přebráno, vyhozeno a nyní se nepřetržitě vysouší. Obávám se však, že podlaha je natolik nasáklá, že by se pod linoleem mohla tvořit plíseň. Nechci malovat čerta na zeď, uvidíme v průběhu týdne. 
Přeji všem krásný zbytek víkendu.
Omlouvání, prosím, v aplikaci Twigsee, děkuji.
Eva Ž.