Sobotní stěhování a vybalování

autor Ředitelka | cal 08.10.2021 | Aktuality |


Vážení a milí rodiče.

Včera a dnes jsme spolu se zaměstnanci obce přestěhovali vše z Žehuně do školky.
Zítra se chystá avizovaná akce s přesunem nábytku z Dance Hallu do školky, vybalování věcí z kontejneru, sestavování skříněk, úklid, prostě příprava třídy k tomu, abychom mohli v úterý 12.10. začít fungovat. Bude nás podle toho, jak se průběžně omlouváte, málo. Bude tedy trvat asi déle, než vše uděláme. Tatínkové, vezměte si šroubováky, potřebujeme sestavit stolečky, regály do kabinetu, abychom tam mohli vkládat věci z kontejneru....
Přijďte s dobrou náladou a elánem se pustit do stěhování.
Sraz je v 8.30 - buď u Dance Hallu nebo u školky. bude třeba nejdříve nastěhované věci ze Žehuně rozmístit ve třídě, aby se mohly navážet další věci.
Prosím, kdo váhá, zda přijít, přijďte.
Děkuji a těším se na Vás.
Eva Ž.