Výlety - Huslík a Kouřim

autor Ředitelka | cal 16.09.2020 | Aktuality |

Ekocentrum a skanzen

Milí rodiče.

V úterý 22.9. vyjedeme autobusem od školky do Huslíku ( ekocentrum u Poděbrad).
Budeme tam mít výukový program o zvířátkách.
Ve čtvrtek 24.9. pojedeme do skanzenu do Kouřimi na výukový program Co dělaly děti na vsi.
Na oba výlety dejte dětem pohodlné oblečení, do batůžku kapesník, ROUŠKU !!,pláštěnku
Děti dostanou pití od nás do batohu,  svačit budeme v úterý ještě v MŠ, ve čtvrtek dle odjezdu asi v Kouřimi před programem.
Na program v Huslíku vybíráme 40,- Kč, výukový program v Kouřimi platí MŠ (80,- Kč na dítě). Dopravu za autobus rozpočítáme a vybereme až po absolvování výletů.
 Děti, které se výletu zúčastní musí být zcela zdravé, pokud ráno budete pochybovat o jejich zdr. stavu, nedávejte je do MŠ!!!
Sraz dětí bude do 8.15 hodin.
Po oba dny se budeme vracet do školky na oběd.
Obě akce budou probíhat venku, abychom se vyhnuli vnitřním prostorám. Také se nebudeme mísit se žádnou jinou MŠ. Budou  dodržena všechna  možná hygienická opatření a Vás žádám o zodpovědný přístup k zdravotnímu stavu svých dětí.
Na jaře se nám nepodařilo vyjet na žádný plánovaný výlet, proto nyní máme hned dva v jeden týden než bude zase situace s koronavirem vážnější.
Slibované Dýňohraní se bude konat taktéž venku - dle počasí najdeme vhodný termín. Dýni si již můžete s předstihem zakoupit třeba v Dobšicích ( nabídka v šatně MŠ).