Začátek školního roku 2023/2024

autor Ředitelka | cal 31.08.2023 | Aktuality |

4.9.2023 - pondělí

Informace k začátku školního roku.

Rozdělení do tříd - Hvězdičky, Sluníčka bude viset ráno na vstupních dveřích - uvedeny budou pouze křestní jména dětí.
Značky jsme se snažily stávajícím dětem zachovat, změny budou mít jen některé nejstarší děti.
Novým dětem značku sdělí paní učitelka.
Děti ze Sluníček se zouvají až v šatně v 1. patře.
Pro Hvězdičky : Pokud budete přivádět děti dříve než v 7.20, zvoňte v druhém vchodě na třídu Sluníček, po otevření projděte spojovací chodbou do šatny Hvězdiček, pak budete muset opět spojovací chodbou až nahoru přes šatnu Sluníček do třídy, kde si děti převezme paní učitelka.
Doporučuji vodit děti až po 7.20, vyhnete se složitému cestování po MŠ. Samozřejmě, kdo musí dítě vodit dříve, tak se tomu nevyhne. Provoz třídy Hvězdiček začíná až po 7.20 h.
Další podrobnější informace dostanete na třídní schůzce ve středu 6.9. v 16.30 hodin.
Těšíme se na Vaše děti, na Vás, na další skvělý školní rok.