Zahradní slavnost červen 2022

autor Ředitelka | cal 22.06.2022 | Aktuality |

Na paloučku u lesa

Milí rodiče dětí z naší školky. Připomínám.

V pátek 24.6. od 17.00 se uskuteční další z již tradičních zahradních slavností. Zveme vás všechny k nám na školkovou zahradu. Téma je "Na paloučku u lesa". Jak jste jistě zjistili z plakátku visícího na vstupních dveřích , je žádoucí přijít v kostýmu (lesní vily, hejkala, divoženky, skřítků, zvířátek či další havěti hodící se do lesní obory...)Kostým není vyloženě nutný (alespoň u dětí bychom ho očekávaly), ale pokud se nebojíte si ze sebe udělat legraci, trošku se vrátit do dětských let, přijďte přestrojeni.
Pokud rádi pečete, můžete přinést také něco na zub ke kávě, kterou vám rády uvaříme. Budete také mít možnost opéci něco na ohýnku (prosím napichováky s sebou, nemáme). Špekáčky budou zajištěny, ale ne zcela jistě pro úplně všechny (spíše počítáme pro děti), chléb, hořčici a kečup zajistíme. Též pití pro děti bude zajištěno.
Poprosíme, na začátku nechoďte rovnou na školkovou zahradu, v předzahrádce vám řekneme , co vás bude čekat.
Moc se na vás těšíme a věříme, že si podvečer společně užijeme.