Zahradní slavnost - závěrečná akce školního roku

autor Ředitelka | cal 01.06.2023 | Aktuality |

Milí rodiče,

Ve čtvrtek 15.6. od 17h. se uskuteční další z již tradičních zahradních slavností. Zveme vás všechny k nám na školkovou zahradu. Téma je "Letní slunovrat". Jak jste jistě zjistili z plakátku visícího na vstupních dveřích, letos stačí přijít pouze ve žlutém tričku - hlavně tedy děti. :) Těšit se můžete na soutěže a hry pro děti, nebude chybět tvořivý koutek a samozřejmě každoroční posezení u ohýnku s opékáním špekáčků (letos prosíme, ať si každý donese dle své chuti něco dobrého na opékání - také nezapomeňte na vidlice, ty nemáme. Chléb, kečup a hořčici zajistíme my.).Pokud rádi pečete, můžete přinést také něco na zub ke kávě nebo nealkoholické nápoje. Kávičku vám rádi uvaříme.
Poprosíme, na začátku nechoďte rovnou na školkovou zahradu, ale zůstaňte v předzahrádce.
Moc se na vás těšíme a věříme, že si podvečer společně užijeme.